© 2009 - 2012 v.v. Heerjansdam
hosted by Sudus Internet | powered by cmsGear
| Thuis: | SSW E1 |
| Uit | Heerjansdam E1 |
| Uitslag: | 1 - 1 |
| Datum | 24-04-2010 om 10:30 |
| Vertrek: | 09:30 |
Teleurgestelde gezichten aan het eind van de wedstrijd bij de Dammers, als gevolg van een onnodige gelijkspel tegen SSW. Er had veel meer ingezeten en daar waren alle spelers en coaches het roerend over eens. Toch kan E1 terugkijken op een serie goede wedstrijden in de laatste fase van het seizoen. Na de 6-6 van vorige week werd het vandaag dus 1-1. De eerste helft ging, op deze prachtige lentedag, gelijkwaardig op, al kregen de Heerjansdammers wat meer uitgespeelde kansen dan de mannen uit de Dordtse Zeehavenlaan. In de twintigste minuut kreeg Mark de bal op links aangespeeld en tikte de bal door naar Xander. Na een mooie slalom door het midden schoot Xander de verdiende 0-1 binnen.
Op het erbarmelijk slechte veld kregen de Dammers nog een paar kansen maar helaas was het geluk niet aan hun zijde. Na de limonade kwam SSW wat gelukkig op gelijke hoogte, na slecht (lees: niet) ingrijpen op het middenveld. De Dammers waren even van slag maar herpakten zich prima. Jay speelde weer sterk op links in de dekking en bij Sam kwam ook de tegenstander er nagenoeg niet langs. Koen en Jarno speelden eveneens een prima wedstrijd en Daniël was weer zeer attent op de lastige afstandschoten van SSW. Koen schoot nog een vrije trap hard op de lat, Mark, aanvoerder Jim en Xander kregen nog een paar geweldige kansen maar jammer genoeg werd het net niet meer gevonden.
Helaas was het alweer de laatste wedstrijd van het seizoen. Coaches Remco en René kunnen, na een wat stroeve start, terugkijken op een goed einde van het seizoen.
Mannen namens de ouders en supporters van E1 bedankt voor jullie inzet!