Wedstrijd Informatie
| Thuis: |
Heerjansdam 6 |
| Uit |
Alblasserdam 4 |
| Uitslag: |
5 - 0 |
| Datum |
18-09-2010 om 15:00 |
| Scheidsrechter: |
E. Bras |
Verslag
Solide overwinning...
Holland, zaterdag 18 september 2010
Opstelling:
Will.I.am
Holland, Bjorn(45min Postma), Elmer, Wouter
Edwin, Wilco, Guido(45min KC), Mark
Jan, PIETER POL(75min Guido)
Vandaag kwam Alblasserdam op bezoek. Dit was hun eerste officiële wedstrijd en gebrek aan wedstrijdritme aan hun kant was duidelijk zichtbaar, maar zij trainen (wel!) iedere week dus dat komt vast wel goed.
Het begin van de wedstrijd was goed. HJD had het meeste balbezit en deed er ook wat mee. Zo kwamen beide gelegenheidsspitsen Jan & Pieter geregeld in balbezit in de zestien van de tegenstander. Helaas moesten er eerst een flink aantal kansen gemist worden voordat de eerste erin lag. Jan opende de score: 1-0.
Hierna volgde nog meer kansen, maar er kwam er voor rust nog maar één bij. Wilco gooide de bal achter de twee centrale verdedigers en Jan wist hier wel raad mee: 2-0.
Verdedigend gezien stond het ook best goed. Will.I.am hoefde maar 3 keer in actie te komen en er werden 4 corners toegestaan.
Ruststand: 2-0
In de rust werd de strijdwijze iets aangepast. Er moest meer gebruik gemaakt worden van de zijkanten en de spitsen iets inzakken om de bal in de voeten te vragen en te kaatsen. KC kwam erin voor Guido, waardoor Jan op Guido's plaats ging spelen.
De tactiek zorgde voor nog meer druk op de zestien van Alblasserdam. Beide gelegenheidshalfspelers Mark & Edwin kwamen nu nog beter door aan de zijkanten. Toch duurde het even voordat er weer gescoord werd. Uiteindelijk was het Edwin die over rechts doorbrak en zelf feilloos afdrukte: 3-0.
Een kwartier voor tijd ging Pieter eruit voor Guido. Jan schoof weer door naar de spitspositie, zodat Guido op zijn vertrouwde plek de aanval kon voorzien van scherpe passes.
KC was een plaag voor de verdediging van Alblasserdam, maar scoren zat er vandaag niet in voor hem. Toch was zijn aandeel in de 4-0 heel erg groot. Hij soleerde via de linkerkant langs de eerste verdediger alvorens de tweede aan de noodrem moest trekken. Dit was echter binnen de zestien, dus ging de bal op de stip. Een koud kunstje voor Guido: 4-0.
Bij het laatste doelpunt was er veel commotie van de kant van Alblasserdam. De linksback van Alblasserdam wilde de bal weg rossen, maar schoot tegen Edwin op. De bal kwam tegen de bovenarm, maar Edwin stond op 3 meter en geen tijd om te reageren. Zijn armen bleven langs zijn lichaam en er was geen sprake van een actie richting de bal. Ed Bras liet dus terecht doorspelen en de bal kwam direct voor de voeten van Jan. Die niet nadacht en direct uithaalde van net buiten de zestien: 5-0.
De verdediging stond in de tweede helft nog beter. Eén corner weggegeven en Will.I.am klaagde na de wedstrijd dat hij het koud had en naast wat terugspeelballen niets te doen heeft gehad.
Eindstand: 5-0
Klik hier voor het volledige programma »