VV Heerjansdam

Wedstrijd Informatie

Thuis: Heerjansdam F3
Uit de Alblas F4
Uitslag: 13 - 0
Datum 25-09-2010 om 10:00
Scheidsrechter: S. van Welie
Vertrek: 09.30

Verslag

De derde wedstrijd van het seizoen, en met de druk op de schouders om de koppositie te gaan behouden. Of deze druk al niet genoeg was, kwam na een week van intensief trainen het slechte nieuws binnen dat Chalette veel last krijgt, en wij haar zeer waarschijnlijk een aantal wedstrijden moeten gaan missen. Chalette is echt een voorbeeld van "GIRLPOWER", ongelofelijk hoe makkelijk zij zich ondanks dit alles staande houdt tussen de mannen. Helaas moest ook Alec zich ziek afmelden, maar het tekent wel het karakter van deze spelers dat Alec tot het laatste moment wachtte, tot hij toch de handdoek moest gooien omdat het gewoon echt niet ging. het leeft echt in deze groep, eerst was er de teleurstelling dat beide spelers er niet waren en toen gaf het de andere jongens van het team een ongelofelijke "boost", om deze wedstrijd tot een zeer goed einde te brengen voor Chalette en Alec. Het was echt een kippenvel moment en De Alblas had toen eigenlijk in de kleedkamer al verloren.
Ivan ging als aanvoerder achterin de boel regelen, en zette iedereen op zijn plaats. Stephan en Daniel sloten hierbij aan en de Alblas is vrijwel niet over de middenlijn gekomen. Thomas pakte weer zeer goed de spitspositie op, en tekende vrij snel de 1-0 aan. Er werd goed overgespeeld en de spelers zochten elkaar goed op in de combinaties. Waar de Alblas probeerde er een rugby scrum van te maken, hielden onze jongens het veld breed, en werd vanuit het midden direct de zijkanten gezocht en ...... gevonden. Robin maakte vrij snel daarop zeer fraai de 2-0, en na een snelle aanval werd Thomas weer in stelling gebracht en de 3-0 kwam op het bord. Gas terug nemen was er niet bij deze dag, de F3 trein denderde door, Destin werd mooi voor de keeper gezet en hij maakte heel koelbloedig de 4-0. Toen was het de beurt aan Nick, die na een moeilijke start, liet zien dat hij veel meer in huis heeft dan assists te geven aan anderen, maar zelf ook een zeer goede afronder is. Hij pakte de 5-0 en de 6-0 mee. Dat was ook meteen de ruststand.
Na een korte bespreking was Daan aan het woord, die al even met zijn vinger in de lucht zat. Hij had het vriendelijke verzoek of er een stoel was, waarop wij dachten "een stoel ??" Ja zei die, ik heb nl geen ********** te doen. De kleedkamer lag plat, en het veld werd weer opgezocht voor de tweede helft.
Het was de beurt aan Daniel, die een afgeketste transfer naar AC Milan, verwerkte met zeer goed spel en al zijn kruit stopte in een bal die hij in 1 keer op de pantoffel nam. Deze knal heeft de keeper alleen maar voorbij horen fluiten, die stond echt aan de grond genageld 7-0. Sem zette op het middenveld meerdere malen een goed blok, hij is niet groot maar ze zijn hem niet zomaar voorbij, en ze komen hem meerdere keren tegen als dat toevallig wel een keer lukt. AC Milan gaat deze broers echt missen, en waarschijnlijk gaat Spanje later van hun kunsten genieten, en zit Italie er naast. Als De Alblas in de buurt van de middenlijn kwam stond daar Stephan die met verre passes de voorhoede weer in stelling bracht, Thomas maakte de 8-0, Ivan joeg de 9-0 in de touwen. Waarna Thomas weer beheerst afrondde 10-0. Destin maakte nog een mooie goal 11-0, en De Alblas snakte naar het eindsignaal. Maar Nick zijn honger naar goals was nog niet over, en hij pakte de 12-0, waarna Thomas de eindstand van 13-0 op het bord zette.
Tijdens de penaltyreeks liet Daan zien dat, als de Alblas wel op zijn doel af was gekomen, hij erg scherp was, meerdere penalty's werden goed gestopt. Na de wedstrijd werd de kantine opgezocht, het vet verwarmd en de patatekes kwamen weer op tafel, de volgende wedstrijd moeten we even doorgeven dat we "uit" spelen, want de kantine rekent nu op de komst van de F3 op zaterdagmorgen, en dat de pan aanstaat om 11.00 uur.
Door een misstap van A.S.W.H. F6 bij Groote Lindt F5 (6-2 verlies) staan we nu 3 punten los van de concurrentie, en gaan we de volgende wedstrijd op bezoek in de heksenketel bij Sliedrecht F8.
 


Klik hier voor het volledige programma »

stand 1e elftal

advertentie

© 2009 - 2012 v.v. Heerjansdam

hosted by Sudus Internet | powered by cmsGear